Regulamin sklepu

 

Regulamin określa szczegółowe zasady korzystania oraz dokonywania zakupów w sklepie internetowym Idealnails. Przed dokonaniem zakupu prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

 

1. Właścicielem sklepu internetowego Idealnails jest firma Idealnails Karol Wojciechowski z siedzibą w Komorowie 26a/25, 64-200 Wolsztyn.

 

2. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę internetową www.idealnails.pl oraz telefonicznie pod numerem tel. 669-638-608.

 

3. Zamówienia poprzez stronę www.idealnails.pl mogą składać klienci, którzy założyli indywidualne konto w sklepie Idealnails i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim.

 

4. Umowę zakupu może zawrzeć osoba pełnoletnia, natomiast osoby niepełnoletnie - jedynie za wiedzą i pełnym nadzorem prawnego opiekuna.

 

5. Dane osobowe Klienta podane w formularzu zamówienia podlegają ochronie zgodnie z obowiązującym prawem. Zapewniamy bezpieczeństwo Twoich danym osobowych, są one wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówienia, nigdy nie udostępniamy ani nie sprzedajemy danych innym podmiotom.

 

6. Klient wypełniając i zatwierdzając formularz zamówienia wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, potwierdza jego znajomość oraz wyraża zgodę na realizację transakcji na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie.

 

7. Klient może anulować zamówienie telefonicznie pod numerem: 669-638-608.

 

8. Zamówienia potwierdzone do realizacji może być anulowane, pod warunkiem że jego fizyczna realizacja nie została już wykonana.

 

9. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki, zależne od wartości zamówienia oraz wybranej formy płatności.

 

10. Klient w formularzu zamówienia wybiera sposób dostawy towaru oraz formę płatności.

 

11. Klient ma do wyboru następujące formy płatności za zakupiony towar:
- za pobraniem

- przedpłata na konto

- płatność przy odbiorze osobistym

 

12. Wysłanie wypełnionego formularza skutkuje przyjęciem zamówienia, o czym Klient jest informowany e-mailem.

 

13. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

 

14. Ceny towaru podane są w PLN i są cenami brutto. W momencie złożenia zamówienia ceny stają się wiążące.

 

15. Do każdego zamówienia jest możliwość dołączenia faktury VAT.

 

16. W przypadku wybrania przez Klienta formy płatności „przedpłata na konto”, zamówione produkty są rezerwowane w magazynie oraz przygotowywana jest przesyłka, w momencie wpłynięcia pieniędzy na konto gotowe zamówienie jest wysyłane na adres podany w zamówieniu.

 

17. Kupujący składający zamówienie płatne w formie przedpłaty na konto, zobowiązuje się opłacić zamówienie w ciągu 30 dni od daty jego złożenia. Idealnails zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia złożonego przez  kupującego jeżeli nie zostanie ono opłacone w ciągu 30 dni od daty jego złożenia.

 

18. W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.

 

19. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 (Dz.U.Nr.22 poz.271) "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny". Klient zakupujący towar w naszym sklepie może z niego zrezygnować bez podania przyczyn, w ciągu 10 dni. Jest to możliwe tylko wtedy kiedy zakupiony towar nie był używany i nie uległ zniszczeniu. Towar zwracany należy przesłać wraz z przesłaną fakturą. Zapewniamy zwrot kosztów równowartości ceny towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto podane przez Klienta, bądź przekazem pocztowym na adres określony w zamówieniu. Zwrotowi nie podlega koszt dostawy i odesłania towaru.

 

20. Jeżeli Klient po otrzymaniu towaru znajdzie wady techniczne bądź uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien go odesłać przesyłką pocztową na adres sklepu:

Idealnails
Karol Wojciechowski
Komorowo 26a/25
64-200 Wolsztyn

 

21. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

22. Firma Idealnails zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu.

 


Strona głównaStrona główna