Wysyłki i zwroty

 

Wysyłki dokonujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej (list priorytetowy polecony 8,50zł i paczka pocztowa priorytetowa – 13,00zł)

 

W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

 

ZWROTY

Klient ma prawo - zgodnie z art. 7 Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny – odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyn składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie do dziesięciu dni od daty otrzymania produktu

 

W przypadku odstąpienia od umowy Klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych Produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem i dołączonym oryginalnym dowodem zakupu. Zwracany produkt nie może nosić śladów używania, być uszkodzony, dotyczy także opakowania.

 

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 (Dz.U.Nr.22 poz.271) "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny". Klient zakupujący towar w naszym sklepie może z niego zrezygnować bez podania przyczyn, w ciągu 10 dni. Jest to możliwe tylko wtedy kiedy zakupiony towar nie był używany i nie uległ zniszczeniu. Towar zwracany należy przesłać wraz z przesłaną fakturą. Zapewniamy zwrot kosztów równowartości ceny towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto podane przez Klienta, bądź przekazem pocztowym na adres określony w zamówieniu. Zwrotowi nie podlega koszt dostawy i odesłania towaru.

 

REKLAMACJE

Jeżeli Klient po otrzymaniu towaru znajdzie wady techniczne bądź uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien go odesłać.

 

Wszystkie zwroty i reklamacje proszę wysyłać pod adres:

Idealnails
ul.Przemysłowa 2
64-200 Wolsztyn


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie